AT1206CRD071K87L
MFR.Part #
AT1206CRD071K87L
JLCPCB Part #
C857743
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS