AT1206CRD071K2L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT1206CRD071K2L
JLCPCB Part #
C4333677
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS