AT1206CRD0716R2L
MFR.Part #
AT1206CRD0716R2L
JLCPCB Part #
C857691
Description
-55℃~+155℃ 16.2Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS