AT1206CRD0710K5L
MFR.Part #
AT1206CRD0710K5L
JLCPCB Part #
C857612
Description
-55℃~+155℃ 10.5kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS