AT1206BRE073K32L
MFR.Part #
AT1206BRE073K32L
JLCPCB Part #
C7217910
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.32kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS