AT1206BRE07150KL
MFR.Part #
AT1206BRE07150KL
JLCPCB Part #
C6508012
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS