AT1206BRE0710K2L
MFR.Part #
AT1206BRE0710K2L
JLCPCB Part #
C5949473
Description
-55℃~+155℃ 10.2kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS