AT1206BRE07100RL
MFR.Part #
AT1206BRE07100RL
JLCPCB Part #
C6466694
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS