AT1206BRD0768KL
MFR.Part #
AT1206BRD0768KL
JLCPCB Part #
C6863011
Description
-55℃~+155℃ 250mW 68kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS