AT1206BRD075K11L
MFR.Part #
AT1206BRD075K11L
JLCPCB Part #
C857490
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.11kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS