AT1206BRD07590RL
MFR.Part #
AT1206BRD07590RL
JLCPCB Part #
C857487
Description
-55℃~+155℃ 250mW 590Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS