AT1206BRD0757K6L
MFR.Part #
AT1206BRD0757K6L
JLCPCB Part #
C857484
Description
-55℃~+155℃ 250mW 57.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS