AT1206BRD07560RL
MFR.Part #
AT1206BRD07560RL
JLCPCB Part #
C7078001
Description
-55℃~+155℃ 250mW 560Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS