AT1206BRD074K12L
MFR.Part #
AT1206BRD074K12L
JLCPCB Part #
C857453
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.12kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS