AT1206BRD07432RL
MFR.Part #
AT1206BRD07432RL
JLCPCB Part #
C857425
Description
-55℃~+155℃ 250mW 432Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS