AT1206BRD0742R2L
MFR.Part #
AT1206BRD0742R2L
JLCPCB Part #
C857423
Description
-55℃~+155℃ 250mW 42.2Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS