AT1206BRD073K74L
MFR.Part #
AT1206BRD073K74L
JLCPCB Part #
C857409
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.74kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS