AT1206BRD073K4L
MFR.Part #
AT1206BRD073K4L
JLCPCB Part #
C857406
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS