AT1206BRD0739KL
MFR.Part #
AT1206BRD0739KL
JLCPCB Part #
C7217839
Description
-55℃~+155℃ 250mW 39kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS