AT1206BRD07383RL
MFR.Part #
AT1206BRD07383RL
JLCPCB Part #
C857393
Description
-55℃~+155℃ 250mW 383Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS