AT1206BRD07324RL
MFR.Part #
AT1206BRD07324RL
JLCPCB Part #
C857365
Description
-55℃~+155℃ 250mW 324Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS