AT1206BRD0731R6L
MFR.Part #
AT1206BRD0731R6L
JLCPCB Part #
C857363
Description
-55℃~+155℃ 250mW 31.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS