AT1206BRD0730R9L
MFR.Part #
AT1206BRD0730R9L
JLCPCB Part #
C857359
Description
-55℃~+155℃ 250mW 30.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS