AT1206BRD072K43L
MFR.Part #
AT1206BRD072K43L
JLCPCB Part #
C857342
Description
-55℃~+155℃ 2.43kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS