AT1206BRD0723K7L
MFR.Part #
AT1206BRD0723K7L
JLCPCB Part #
C857296
Description
-55℃~+155℃ 23.7kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS