AT1206BRD0722R1L
MFR.Part #
AT1206BRD0722R1L
JLCPCB Part #
C857289
Description
-55℃~+155℃ 22.1Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS