AT1206BRD071K8L
MFR.Part #
AT1206BRD071K8L
JLCPCB Part #
C7077991
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS