AT1206BRD071K58L
MFR.Part #
AT1206BRD071K58L
JLCPCB Part #
C857255
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS