AT1206BRD071K18L
MFR.Part #
AT1206BRD071K18L
JLCPCB Part #
C857243
Description
-55℃~+155℃ 1.18kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS