AT1206BRD07180KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT1206BRD07180KL
JLCPCB Part #
C5591020
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS