AT1206BRD07178RL
MFR.Part #
AT1206BRD07178RL
JLCPCB Part #
C857217
Description
-55℃~+155℃ 178Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS