AT1206BRD07143RL
MFR.Part #
AT1206BRD07143RL
JLCPCB Part #
C857180
Description
-55℃~+155℃ 143Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS