AT1206BRD07140KL
MFR.Part #
AT1206BRD07140KL
JLCPCB Part #
C857177
Description
-55℃~+155℃ 140kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS