AT1206BRD07120KL
MFR.Part #
AT1206BRD07120KL
JLCPCB Part #
C5949467
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS