AT0805FRE075K11L
MFR.Part #
AT0805FRE075K11L
JLCPCB Part #
C5571070
Description
-55℃~+155℃ 125mW 5.11kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS