AT0805FRE07180KL
MFR.Part #
AT0805FRE07180KL
JLCPCB Part #
C5571050
Description
-55℃~+155℃ 125mW 180kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS