AT0805DRE079K76L
MFR.Part #
AT0805DRE079K76L
JLCPCB Part #
C2106620
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 9.76kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS