AT0805DRE0795K3L
MFR.Part #
AT0805DRE0795K3L
JLCPCB Part #
C4195908
Description
-55℃~+155℃ 125mW 95.3kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS