AT0805DRE0791RL
MFR.Part #
AT0805DRE0791RL
JLCPCB Part #
C4060080
Description
-55℃~+155℃ 125mW 91Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS