AT0805DRE078K45L
MFR.Part #
AT0805DRE078K45L
JLCPCB Part #
C2106738
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 8.45kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS