AT0805DRE07806KL
MFR.Part #
AT0805DRE07806KL
JLCPCB Part #
C4045132
Description
-55℃~+155℃ 125mW 806kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS