AT0805DRE07787KL
MFR.Part #
AT0805DRE07787KL
JLCPCB Part #
C2106435
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 787kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS