AT0805DRE0776R8L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT0805DRE0776R8L
JLCPCB Part #
C4231186
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 76.8Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS