AT0805DRE0769R8L
MFR.Part #
AT0805DRE0769R8L
JLCPCB Part #
C2106341
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 69.8Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS