AT0805DRE07681RL
MFR.Part #
AT0805DRE07681RL
JLCPCB Part #
C4052086
Description
-55℃~+155℃ 125mW 681Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS