AT0805DRE0761K9L
MFR.Part #
AT0805DRE0761K9L
JLCPCB Part #
C4094591
Description
-55℃~+155℃ 125mW 61.9kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS