AT0805DRE07499KL
MFR.Part #
AT0805DRE07499KL
JLCPCB Part #
C2106658
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 499kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS