AT0805DRE0744R2L
MFR.Part #
AT0805DRE0744R2L
JLCPCB Part #
C4180532
Description
-55℃~+155℃ 125mW 44.2Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS