AT0805DRE0743K2L
MFR.Part #
AT0805DRE0743K2L
JLCPCB Part #
C2106495
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 43.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS