AT0805DRE073K48L
MFR.Part #
AT0805DRE073K48L
JLCPCB Part #
C4249371
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.48kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS